Auto instalacja gazowa jest ważnym elementem układu paliwowego, dlatego tak istotna jest staranność przy jej montażu. Zawsze podkreślam, że estetyka wykonania to jeden z priorytetów naszej pracy, ale wymiar wizualny jest tak naprawdę drugorzędny – po co Ci ładnie wyglądająca instalacja, która nie działa? A zatem po pierwsze jakość i bezpieczeństwo! W Dobrym Warsztacie dostajesz gwarancję profesjonalnego doradztwa i montażu. Nie masz obowiązku posiadania wiedzy o najlepszych rozwiązaniach, dopasowanych do Twojego auta. My tak!

Nasza wiedza wynika z kilkunastoletniego doświadczenia i stałego zdobywania nowej wiedzy. Jak mówi stare przysłowie „kto się nie rozwija ten się cofa”, a my chcemy iść do przodu, więc się nie ociągamy

Najchętniej korzystamy z rozwiązań oferowanych przez renomowanych producentów, ponieważ zależy nam, aby instalacja LPG była w najwyższym stopniu niezawodna, bezpieczna, a części zamienne dostępne „od ręki”, a nie po kilkutygodniowym oczekiwaniu aż dotrze dostawa z Kambodży czy Chin.

Dlaczego profesjonalizm jest tak ważny dla bezpieczeństwa? Porównaj zdjęcia montaży, które przyjechały na poprawki z naszą pracą

Znajdź różnicę

tak montują inni

tak montujemy my

Przykładowa instalacja gazowa Subaru

Marka Subaru wymaga szczególnego podejścia do montażu instalacji LPG. Dobrze zamontowana instalacja gazowa to nie wymiana opon. Potrzebujemy czasu i zaangażowania w szczegóły, czyli zdjęcie i nawiercenie kolektora pod odpowiednim kątem (żeby nie uszkodzić silnika). Przy każdym zdjęciu kolektora wymagana jest wymiana uszczelek, aby auto po zamontowaniu instalacji gazowej jeździło bez najmniejszych uszczerbków na zdrowiu.

Przykładowa instalacja Lexus 450 H

Kolejny przykład przebiegu profesjonalnego montażu instalacji gazowej. Podstawową czynnością jest demontaż kolektora ssącego oraz umiejscowienie odpowiednich podzespołów w miejscach niekolidujących z innymi elementami w aucie.

wszystkie prawa zastrzeżone DobryWarsztat.org